Informace pro soupeře

Aktuálně:

Od 1. 7. 2011 vystupuje náš klub (občanské sdružení HC Kometa Úvoz) pod novým sportovním názvem HCM Warrior Brno.

Nový sportovní název poneseme ve všech soutěžích a turnajích počínaje sezónou 2011/ 2012.
Změna přináší i nové logo a dresy. Klubové barvy zústávají i nadále modrá - bílá. Všechny identifikační údaje klubu zůstávají v platnosti.

Nová webová a e-mailová adresa klubu je:

Parkování

Naše hokejová hala se bohužel nachází v husté zástavbě, kde jsou pouze omezené možnosti parkování. Respektujte dopravní značení. Vyhnete se možné pokutě, nebo i odtažení vozu. K hale musí být zajištěn volný přístup pro záchranné složky.

Autobusy

Zastavení autobusů pro vyložení vybavení a výzbroje je na omezenou dobu možný na příjezdové ulici k hale od Žižkové ulice. Parkování autobusů po dobu zápasu je možné z ulice Veveří u parku (Björnsenův sad) - viz mapa.

Automobil

Parkování možné v okolí haly (mimo zákazu vjezdu). Neparkujte před garážemi a neblokujte volný příjezd k hale. Parkoviště s větší kapacitou z ulice Veveří u parku (Björnsenův sad) - viz mapa.

Hala

Toalety na hale jsou v prvním patře. Vstupy na zápasy jsou, pokud není stanoveno jinak, zdarma. Kouření je v hale zakázáno. Je zakázáno vstupovat do prostoru kabin hráčů. Respektujte, prosím, návštěvní řád haly.

Občerstvení a catering

Pro návštěvníky je v prvním patře k dispozici restaurace Bulldok. Pro hostující mužstva nabízíme možnost přípravy jídel po zápase nebo přípravy balíčků s sebou.

Příjezdové trasy

Parkování - mapa

Vzhledem k omezené možnosti parkování u stadionu doporučujeme parkování z ulice Veveří (Björnsenův sad).

Dnes slaví…

Dnes je 22. července 2017 a narozeniny slaví:
Hynek Růžička a Jan Drábek.

G r a t u l u j e m e !

9.9.2017  |  0:00  |  8. třída (2004)
HCM Warrior Brno - Volno
14.9.2017  |  15:00  |  Mladší dorost (2002-2003)
HCM Warrior Brno - HC Vítkovice Ridera
14.9.2017  |  15:00  |  Mladší dorost (2002-2003)
HCM Warrior Brno - HC Vítkovice Ridera
16.9.2017  |  9:00  |  5. třída (2007)
HCM Warrior Brno - HC Kometa Group o.s.
16.9.2017  |  9:00  |  6. třída (2006)
HCM Warrior Brno - HC ZUBR Přerov
16.9.2017  |  11:00  |  7. třída (2005)
HCM Warrior Brno - HC Kometa Group o.s.