nadpis HCM Warrior Brno
Facebook
Plus pro hokej

Stránka týmu: Mladší dorost (1996-95)

úvod   •   zápasy   •   soupiska   •   tabulka   •   fotogalerie   •   statistiky

Pojď hrát IN LINE.
In Line je vhodný doplněk pro hráče ledního hokeje v rámci letní přípravy.

Na Úvoze bude opět přes léto položena in line plocha a in line klub Misson Roller Brno pořádá nábor mladých hráčů do kategorií:
  • starší žáci (roč. 95,96,97)
  • mladší žáci (roč. 98,99)
  • přípravky ( roč. 2000 a ml.)

V případě zájmu kontaktujte na: tom@hokejnet.cz

Všechny týmy
31.3.2011aktualita - zápas, dorostMladší dorost v extralize!

Mladší dorost v extralize.

Mladší dorostenci HC Komety Úvoz dosáhli v letošní sezóně velkého úspěchu a po dlouhých pěti letech vybojovali pro náš klub Extraligu mladšího dorostu, což je nejvyšší mládežnická soutěž v ČR  dané kategorie. Během sezóny odehráli 36 mistrovských utkání, získali 96 bodů, s celkovým skóre 207:71. Pouze dvě utkání prohráli v normální hrací době, jedno na nájezdy a jedno utkání na nájezdy vyhráli.

Od počátku přípravy bylo možné zaznamenat nadšení do tréninku, který mnohokrát nebyl lehký. Začala se utužovat kamarádství, kolektiv skvěle přijal nově příchozí spoluhráče a vytvářela se „dobrá parta“,která v nejtěžších okamžicích soutěže dokázala zmobilizovat všechny své síly a zvrátit výsledek ve svůj prospěch. Vzpomenu si na velice těžké utkání v Karviné (výhra 6:5), kdy jsme vítěznou branku vstřelili dvě minuty před koncem. Nádherné utkání s Uherským Hradištěm (výhra 6:5), ve kterém jsme po celou dobu dotahovali nepříznivé skóre a v závěru hráli oslabení ve třech proti šesti. Každé utkání s největším rivalem z Hodonína bylo velkým sportovním zážitkem a určitě si dovolím říct, že za předvedené výkony by se nemusela stydět mnohá extraligová mužstva. Taková třešinka na dortu bylo poslední utkání s Hodonínem (výhra 6:4) před naplněnou halou na Úvoze. Prostě hokejová paráda se šťastným koncem.

Doufám, že úspěch, který jste dokázali, Vás povzbudí do další tvrdé práce. Tuto sezónu jste si potvrdili, že když se dělá něco pořádně, má to smysl. To platí jak pro sportovní dráhu, tak i pro celý Váš život.

Oldřich Kališ a Zdeněk Balabán

Mladší dorost HC Kometa Úvoz, titul 2010-2011
Za celý klub HC Kometa Úvoz – GRATULUJEME

Další fotografie z oslavy titulu je možné shlédnout ve fotogalerii.

Mladší dorost (1996-95)
28.3.2011aktualita - trénink, trenérDůležitá informace pro všechny hráče!

Důležitá informace.

Výzva všem hráčům.

Nejpozději do pátku 8. 4. 2011 musí být všechny šatny vyklizeny!

» zobrazit více novinek (40)
17.3.2011aktualita - informaceInformace k utkání s Frýdkem Místkem

Vneděli 20.3.2011 utkání s F. Místkem.

Sraz v 10.00 hod., začítek v 11.00 hod.

9.3.2011aktualita - informaceInformace k zápasům a treninku

Ve čtvrtek 10.3.2011 utkání s Uh. Hradištěm, sraz v 10.45, začátek utkání v 11.45.

ZMĚNA !!!!!! trénink v pátek 11.3.2011 je zrušený, v sobotu 12.3.2011 je vložený trénink v 13.45 - 14.45.

V něděli 13.3.2011 utkání v Prostějově, sraz v 9.00, začátek v 11.15.

4.3.2011aktualita - trénink, trenérPOZOR ZMĚNA, tréninkový plán na měsíc březen 2011

28.2.2011aktualita - informaceInformace k utkání s Hodonínem

Sobota 6.3.2011 utkání s Hodonínem, sraz v 10.00 na zs Úvoz, začátek v 11.00.

18.2.2011aktualita - hokejistiHC Kometa Úvoz a ZŠ Úvoz pořádá výběr hráčů do 5. třídy - OPRAVA TERMÍNU

Hokejový klub HC Kometa Úvoz a ZŠ Úvoz pořádá výběr hráčů do 5. třídy

Máte-li zájem hrát nejrychlejší kolektivní hru za HC KOMETU ÚVOZ, zúčastněte se výběrového řízení do 5. sportovní třídy na ZŠ ÚVOZ 55 v BRNĚ.

OPRAVA TERMÍNU (z důvodu jarních prázdnin)

Více informací zde.

2.2.2011aktualita - informaceProjekt "Teorie ledního hokeje"

V těchno dnech představuje HC Kometa Úvoz v rámci projektu Plus pro hokej další novinku při výchově hokejové mládeže.

30.1.2011aktualita - informaceDůležitá informace

Důležité !!!!!!! Žádáme Vás o vyklizení šatny od 3.2. - 7.2. 2011.

27.1.2011aktualita - informace - psaníDŮLEŽITÁ VÝZVA VŠEM HRÁČŮM A RODIČŮM!

Důrazně žádáme všechny, kteří nemají uhrazené příspěvky na sezonu 2010/11, aby tak neprodleně učinili u předsedy klubu HC Kometa Úvoz o.s. pana Lukáše Roupce. V případě neuhrazení do 31.1.2011 nebudou hráči vpuštěni na tréninky!

Děkujeme tímto všem rodičům i hráčům, kteří zaplatili příspěvky včas.

27.1.2011aktualita - informaceInformace k utkání s Karvinou

V neděli 30.1.2011 utkání s Karvinou, sraz v 10.00hod.

Začátek utkání v 11.00hod.

13.1.2011aktualita - fotogalerieDofocení týmů a jednotlivců HC Kometa Úvoz

Ve středu 19.1.2011 bude od 14,30 hod. probíhat na zimním stadiónu Úvoz dofocení chybějících jednotlivců a týmů 8. třídy, kteří se neúčastnili listopadového focení.

Všechny budoucí i již pořízené fotogragie je i nadále možné objednat přes stránky pana Koucourka. (foto v tišťené i elektronické podobě)

uvoz.fotokocourek.cz

Poslení příležitost focení chybějících jednotlivců v této sezóně!

Jak to vypadalo při focení se můžete podívat zde.

Focení týmů 2010

10.1.2011aktualita - informaceInformace k utkání s Prostějovem

V neděli 16.1.2011 utkání s Prostějovem, sraz v 10.00 na zs Úvoz, začátek utkání v 11.00 hod.

10.1.2011aktualita - trénink, trenérZměna tréninku

Změna tréninku !!!!!

V pátek 14.1.2011 je trénink zrušen. V sobotu 15.1.2011 je vložený trénink v 13.30 - 14.30 hod.

3.1.2011aktualita - informaceInformace k utkání

Čtvrtek 6.1.2011 utkání v Hodoníně, sraz 11.45hod.  na zs Úvoz.

Začátek utkání ve 14.15 hod.

17.12.2010aktualita - informaceInformace o termínu utkání s Břeclaví

Neděle 19.12. se hraje utkání s Břeclaví, sraz v 10.00, začátek utkání v 11.00.

14.12.2010aktualita - trénink, trenérTréninkový plán vánoce 2010 - mladší dorost

Cena: 2300,- / osoba.
Cena zahrnuje dopravu autobusem, stravu na turnaji, startovné, stravu 27.12 a 30.12 na Úvoze (2x oběd+1x večeře), tréninky Bosu.

• 16.15  Vyhlášení výsledků, odjezd
Nominace: Holub,Čáp,Fendrich,Sabol,Hohl,Malíř,Hussein K.,Švejda,Jánošík,Sedláček,Hájek,Kusko,Vaverka,Pelikán,Kubeš,
Nohel, Nováček, Ondráček, Procházka, Kališ, Polzer, Panáček, Denk,
Dupljaku, Dufek

Žádám Vás o dodání peněz do 27.12.2010

Děkuji Oldřich Kališ

13.12.2010aktualita - informaceInformace k utkání v Orlové

Čtvrtek 16.12.2010 se hraje utkání v Orlové, sraz v 7.45 na zs Úvoz, začátek utkání ve 12.00 h.

10.12.2010aktualita - hokejistiDalší kolo výběru do týmu Jihomoravského kraje

Další kolo výběru do týmu Jihomoravského kraje.

Kdy: 14.12.2010
Kde: ZS Úvoz Brno
Sraz: 14.00 (sehraje se přátelské utkání proti MD HC Komata Úvoz 15.00 - 17.30)
Nominace za HC Kometa Úvoz: Holub, Dufek, Nohel, Denk, Dupljaku, Kubeš, Nováček, Hohl, Švejda, Hájek, Sabol, Sedláček

8. třída (1997)
2.12.2010aktualita - informaceInformace k zápasům a tréninku

Neděle 5.12.2010 utkání v Karviné, sraz 12.45 na zs Úvoz, začátek utkání v 16.30 na zs v  Karviné.

Čtvrtek 9.12.2010 utkání s Kopřivnicí, sraz 13.15 na zs Úvoz, začátek utkání v 17.00 na zs v Rožnově pod Radhoštěm

DŮLEŽITÉ !!!!!! v pátek 3.12.2010 trénink ZRUŠEN !!!!.

Trénink v sobotu 4.12.2010 čas 11.15 - 12.15..

22.11.2010aktualita - informaceInformace k utkání

Čtvrtek 25.11. utkání v Prostějově, sraz 12.45 na zs Úvoz, začátek utkání v 15.00 na zs v Prostějově.

Neděle 28.11. utkání s F. Místkem, sraz 10.00 na zs Úvoz, začátek utkání v 11.00.

16.11.2010aktualita - stadiónDalší kolo výběru do týmu Jihomoravského kraje

Další kolo výběru hráčů do týmu Jihomoravského kraje.
Místo: zs Vyškov
Termín: 23.11.2010
Sraz: v 16.00 na zs ve Vyškově
Nominace za HC Kometa Úvoz: David Holub, Filip Sabol, Jan Švejda, Libor Hájek, David Sedláček, Dominik Hohl, Filip Nováček, Michal Nohel, Jan Dufek, Jakub Kubeš, Liridon Dupljaku, Lukáš Denk

Gratulujeme!

10.11.2010aktualita - informaceZrušený trénik

Ve středu 17.11.2010 odpadají tréninky.

8.11.2010aktualita - informaceInformace k utkání

Středa 10.11.2010 dohrávka s Orlovou, sraz 12.30 hod. na zs Úvoz, začátek utkání ve 13.30 hod.

Sobota 13.11.2010 utkání s Hodonínem sraz v 9.00 hod. na zs Úvoz, začátek utkání v 10.00 hod.

2.11.2010aktualita - informaceInformace k utkání

V neděli 7.1.2010 utkání v Břeclavi, sraz 8.45 na zs Úvoz, začátek utkání v 11.00 hod v Břeclavi.

1.11.2010aktualita - informaceInformace k utkání

Ve středu 3.10.2010 utkání v Novém Jičíně, sraz 11.30 hod na zs Úvoz.

23.10.2010informaceDŮLEŹITÉ! Výběr hráčů ročník 1996 do Krajského výběru

V úterý 26.10.2010 se na zs ve Vyškově  koná výběr hráčů, ročníku 1996, do Krajského výběru 2010/11.

Program:
sraz 16.15 na zs Vyškov
17.00-19.00 utkání přítomných hráčů

Nominace za HC Kometa Úvoz:
David Holub, Tomáš Hotárek, Jan Švejda, Filip Sabol, David Sedláček, Libor Hájek, Jakub Kubeš, Michal Nohel, Liridon Dupljaku, Lukáš Denk, Filip Nováček, Petr Panáček, Jan Dufek

19.10.2010aktualita - informaceInformace k utkání

Čtvrtek 21.10.2010 dohrávka s Frýdkem - Místkem, sraz 11.15 hod na zs Úvoz.

Neděle 24.10.2010 utkání s Kopřivnicí, sraz 10.00 hod začátek 11.00 hod na zs Úvoz.

13.10.2010aktualita - informaceInformace k utkání s Karvinou

17.10.2010 utkání s Karvinou sraz 10.00 hod začátek 11.00 hod na zs Úvoz

4.10.2010aktualita - informaceOdložené utkání s Frýdkem-Místkem

V neděli 10.10.2010 utkání ve Frýdku-Místku je ODLOŽENO !!!!!!!!

4.10.2010aktualita - zápas, dorostHC Kometa Úvoz – HC Prostějov 3:2

HC Kometa Úvoz – HC Prostějov   3:2
Třetiny 1:1/ 1:1 / 1:0

Sestava:
Holub, Čáp J., Hussein K., Fendrich, Jánošík, Hohl, Křenek,Sabol,Švejda, Sedlák,  Kusko, Pelikán, Kubeš, Nohel, Nováček, Denk, Kališ, Ondráček, Dufek, Dupljaku, Panáček, Procházka

Hodnocení utkání:
Po dvou nevydařených utkáních jsme vstoupili do utkání velice aktivně.
Bojovali jsme a rvali se o každý kousek ledu. Bohužel vždy když jsme se dostali do vedení, tak jsme udělali hrubou chybu, kterou soupeř dokázal využít. V poslední třetině se nám podařilo „dotlačit“, za velkého přispění soupeře, rozdílový gól a vedení udrželi až do konce.
Vítězství bylo zasloužené a proti velice houževnatému soupeři velice důležité.

Bylo vidět veliké úsilí a touha po vítězství. Doufám, že jsi vezmeme ponaučení z minulých proher a vrátíme se k jednoduché přímočaré hře.

Cením bojovnost v těžkém utkání.

Oldřich Kališ – trenér
Zdeněk Balabán - trenér

29.9.2010aktualita - informaceInformace k utkání

Informace k utkání mladšího dorostu.
Utkání v neděli 3.10. s Prostějovem, sraz v 10.00 hod. na ZŠ Úvoz.

27.9.2010aktualita - zápas, dorostSHKM Hodonín -HC Kometa Úvoz 3:1

SHKM Hodonín -HC Kometa Úvoz   3:1
Třetiny 0:0/ 1:0 / 1:1
5. kolo

Sestava:
Holub, Čáp J., Hussein K., Fendrich, Malíř, Hohl, Jánošík,Švejda,Karpíšek, Sedlák,  Kusko, Pelikán, Kubeš, Nohel, Nováček, Denk, Kališ, Ondráček, Dufek, Svatuška, Panáček, Procházka

Utkání jsme začali, vzhledem k náročnému programu, na čtyři kompletní pětice. 1. třetina byla poznamenaná spoustou vyloučení na obou stranách
a hra byla velice neurovnaná. Bohužel se nám nepodařilo žádnou přesilovou hru využít, ale dobře jsme zvládli hru v oslabení. Ubránili jsme i dvojnásobné oslabení 3-5. Na začátku 2. třetiny jsme obdrželi branku, po níž se soupeř uklidnil a začal nás přehrávat. Od 3. třetiny jsme byli lepším týmem, soupeře přitlačili, ale bohužel nebyli v koncovce tak důrazní a především pohotoví jako v předešlých utkáních. Bohužel soupeř ve 3. třetině využil přesilovku a odskočil o dvě branky. Přes veškerou snahu a bojovnost jsme dokázali pouze snížit na 1:2. V závěrečné power play jsme inkasovali ještě třetí gól.

Naše hra byla zbytečně složitá, vytratila se jednoduchost a přímočarost směrem do soupeřovi brány. Do příštího utkání je nutné zlepšit střelbu na bránu soupeře.

23.9.2010aktualita - informaceAktuální informace pro MD

V pondělí 27.9.2010 je mimořádně vložený trénink 10:00 - 11:00 hod.

V úterý 28.9.2010 utkání v Uher. Hradišti sraz 12:45 hod. na ZŠ Úvoz.

21.9.2010Aktualita: Důležité informaceInformace k utkání

Informace k utkání mladšího dosrostu v Hodoníně v neděli 26.9.2010.

Sraz 10:45 hod. na ZŠ Úvoz.

21.9.2010aktualita - zápas, dorostHC Kometa Úvoz – HC Břeclav 4:1

HC Kometa Úvoz – HC Břeclav   4:1
Třetiny 4:0/ 0:0 / 0:1

3. kolo

Sestava:
Holub, Čáp J., Hussein K., Fendrich, Malíř, Hohl, Křenek,Sabol,Karpíšek, Sedlák,  Kusko, Vaverka, Pelikán, Kubeš, Nohel, Nováček, Denk, Kališ, Ondráček, Dufek, Dupljaku, Panáček

Výborný začátek utkání. Po celou 1. třetinu jsme nepustili soupeře z jeho vlastní třetiny, brankář Čáp nemusel během 1. třetiny čelit žádné střele soupeře na bránu. Hráli jsme velice aktivně, a proměňovali vytvořené šance. Konečný stav po 1. třetině byl příjemných 4:0. Bohužel od 2. třetiny jsme polevili, v proměňování šancí byli velice vlažní. Ze hry se vytratil důraz a nasazení, které nás zdobilo v 1. třetině. Zbytek utkání se dohrával ve vlažném tempu.
Hráče chválím za vynikající 1. třetinu a za konečné vítězství.

Těžší zápasy nás teprve čekají. Nemůžeme si dovolit podlehnout přílišnému uspokojení, sezóna je dlouhá.

16.9.2010aktualita - zápas, dorostHC Plus Oil Orlová-HC Kometa Úvoz 3:8

3. kolo

HC Plus Oil Orlová-HC Kometa Úvoz   3:8
Třetiny 1:2/ 0:3 / 2:3

Sestava:
Holub, Čáp J., Hussein K., Fendrich, Malíř, Švejda, Jánošík,Sabol,Sedlák, Křenek, Dufek, Kusko, Vaverka, Pelikán, Kubeš, Nohel, Nováček, Denk, Ondráček, Dupljaku, Panáček

Do utkání jsme vstoupili velice dobře a v 7. minutě vedli 2:0. Po vstřelení druhé branky jsme polevili v nasazení, naše hra byla plná nepřesností a bez pohybu s čehož pramenily zbytečné fauly. Soupeř se dostal do hry a převzal iniciativu, která vyústila ve snížením v poslední minutě 1.třetiny. Po důrazné domluvě o přestávce byla naše hra úplně jiná. Hlavně jsme se začali lépe pohybovat a na základě zlepšeného pohybu přišli i šance na skórování. Ve 3. třetině jsme dále pokračovali ve zlepšené hře a postupně navyšovali náskok. V závěru, zřejmě ztrátou koncentrace, ještě soupeř snížil na konečných 8:3.

Blahopřeji hráčům k vítězství.

14.9.2010informaceInformace k zápasu

Čtvrtek 16.9. 2010 zápas proti HC Orlová
sraz v 8.45 na ZŠ Úvoz odjezd autobusu v 9.00

Neděle 19.9.2010 zápas proti HC Břeclav
sraz v 10.00 na ZŠ Úvoz

13.9.2010aktualita - zápas, dorostHC Kometa Úvoz – HK Nový Jičín 7:2 (2.kolo)

HC Kometa Úvoz – HK Nový Jičín   7:2
Třetiny 2:0/ 0:1 / 5:1
2. kolo

Sestava:
Holub, Čáp J., Hussein K., Fendrich, Malíř, Švejda, Jánošík,Sabol,Karpíšek, Křenek, Růžička, Kusko, Vaverka, Pelikán, Kubeš, Nohel, Nováček, Denk, Ondráček, Dufek, Kališ

Od začátku utkání jsme začali velice aktivně a v 1.minutě se ujali vedení. Po celou 1. třetinu jsme předváděli pěkný hokej plný pohybu a vytvářeli spoustu střeleckých příležitostí. Ve druhé třetině, z nepochopitelných důvodu, jsme polevily. Začali prohrávat osobní souboje, buly, nepřesně si přihrávali, přestali aktivně bránit. Důsledek byl, že soupeř byl lepší a vytvářel spoustu střeleckých příležitostí.  Díky skvělému brankáři, který vychytal skoro všechny nebezpečné situace, byl výsledek „jen“ 2:1 po druhé třetině. V poslední třetině jsme předváděli opět hru plnou pohybu a začali konečně proměňovat vytvořené šance, což soupeře definitivně zlomilo.

Je potřeba si uvědomit, že není možné vypustit jednu třetinu. Budeme hrát  s mnohem silnějšími soupeři a ztráta koncentrace se nám nemusí vyplatit. Musíme zapracovat na defenzivních (obranných) činnostech všech hráčů.

30.7.2010Aktualita: TréninkTréninkový plán srpen 2010, 7+8+MD7. třída (1998)

Chcete být pravidelně informováni o novinkách? Zadejte svůj e-mail k odběru novinek.