logo HCM Warrior Brno

hcm-warrior-brno-logo1  [soubor s příponou JPG 201,24 KB]

O nás

Od 1. 7. 2011 vystupuje náš klub (občanské sdružení HC Kometa Úvoz) pod novým sportovním názvem HCM Warrior Brno.

HCM Warrior Brno - logo

Nový sportovní název poneseme ve všech soutěžích a turnajích počínaje sezónou 2011/ 2012.

Změna přináší i nové logo a dresy. Klubové barvy zústávají i nadále modrá - bílá. Všechny identifikační údaje klubu zůstávají v platnosti.

Nová webová a e-mailová adresa klubu je:

Související

Informace o občanském sdružení HC KOMETA ÚVOZ

HC Kometa ÚVOZ o. s. je dobrovolným samosprávným společenství zabezpečující materiální, ekonomické, řídící, výukové, výchovné a tréninkové podmínky pro rozvoj tělovýchovné, sportovní a kulturní činnosti dětí, mládeže a dospělých občanů.

Hlavním posláním sdružení je zejména ekonomické, materiální a personální zabezpečení provozování oddílu ledního hokeje, od přípravky, žákovských a mládežnických družstev, dorost, až po juniorský hokejový tým, včetně činností, které s tímto posláním souvisí nebo na něj navazují.

Cílem činnosti sdružení je zejména vytváření odpovídajících materiálních podmínek pro rozvoj dětského a mládežnického hokeje v městě Brně tak, aby bylo dosahováno trvale dobrých sportovních, výchovných a společenských výsledků.

U žákovských družstev jde zejména o sportovní a výchovné působení na rozvoj tělesné i duševní integrity žáků, a to v rámci organizovaného využívání jejich volného času a mimoškolních aktivit, se zaměřením na lední hokej.

Tato činnost je rozvíjena v těsné spolupráci se základními školami.

U družstev dorostenců a juniorů je cílem zabezpečování kvalitního tréninkového procesu, dosahování dobrých výsledků v hokejových soutěžích a příprava mladých perspektivních hráčů na jejich plynulý přechod do mužských týmů ledního hokeje.

K dosažení těchto cílů bude sdružení zejména:

nové logo HC Kometa Úvoz

1. zajišťovat kvalitní tréninkový proces u všech hokejových družstev v souladu s ekonomickými možnostmi,
  2. podílet se na vytváření ekonomické, materiální a personální základy pro činnost jednotlivých družstev,
  3. zapojovat rodiče dětí a mládeže do sportovních a výchovných aktivit sdružení,
  4. zajišťovat a řídit činnost jednotlivých družstev v příslušných soutěžích,
  5. zastupovat zájmy jednotlivých družstev, oddílu ledního hokeje a sdružení jako celku při jednáních se svazovými a samosprávnými regionálními orgány
  6. zajišťovat propagaci svých sportovních aktivit, zejména v hromadných sdělovacích prostředcích
  7. získávat dotace od svazových a samosprávných regionálních orgánů, dary a příspěvky od právnických a fyzických osob.

HC Kometa Úvoz občanské sdružení, vzniklo registrací stanov OS ministerstvem vnitra České republiky dne 11. 5. 2004.

HCM Warrior Brno, sportovní projekt občanského sdružení HC Kometa Úvoz, vznikl na základě dohody s obchodním zastoupením značky Warrior dne 1. 7. 2011.

Dnes slaví…

Dnes je 22. července 2017 a narozeniny slaví:
Hynek Růžička a Jan Drábek.

G r a t u l u j e m e !

9.9.2017  |  0:00  |  8. třída (2004)
HCM Warrior Brno - Volno
14.9.2017  |  15:00  |  Mladší dorost (2002-2003)
HCM Warrior Brno - HC Vítkovice Ridera
14.9.2017  |  15:00  |  Mladší dorost (2002-2003)
HCM Warrior Brno - HC Vítkovice Ridera
16.9.2017  |  9:00  |  5. třída (2007)
HCM Warrior Brno - HC Kometa Group o.s.
16.9.2017  |  9:00  |  6. třída (2006)
HCM Warrior Brno - HC ZUBR Přerov
16.9.2017  |  11:00  |  7. třída (2005)
HCM Warrior Brno - HC Kometa Group o.s.