Naši junioři jsou neskuteční! Tahle skvělá parta pod vedením trenérů Sýkory a Heinricha dokázala vybojovat postup do ligy juniorů a nechat za sebou i favorizovanou Třebíč. Kluci hráli poslední kolo s náskokem pouhého bodu, ale ustáli ten tlak a nepřipustili žádné klopýtnutí na cestě za postupem.

Na všechny hráče je celý klub velice hrdý a budeme moc rádi, když jim necháte v komentářích svůj vzkaz na oslavu postupu. Všem příznivcům a podporovatelům velice děkujeme, a uvidíme se příští rok na zápasech ligy juniorů.

"Máme za sebou strašně těžké utkání. Bylo vidět, jak kluky svazuje nervozita. Ukázalo se, že poslední krok bývá opravdu nejtěžší. Jsem neskutečně hrdý na tento tým, protože to, co dokázali, je neskutečné. Teď to pořádně oslavíme. Bude to dlouhý, náročný, ale zasloužený ????." Trenér Jiří Sýkora