První reporty ze sezóny 2024/2025

Nová sezóna se již rozjíždí a s ní již tradiční reporty!

'JUN' - Piráti Chomutov - HCM Warriors Brno 1:5

Trenér

Utkání v Chomutově hodnotím pozitivně, samozřejmě pár chyb z naší strany tam bylo, ale hráči celý zápas odmakali na sto procent a zaslouženě si odvezli tři body..

Tel. 736534955

Do season opener utkání jsme vstupovali s omezenou sestavou 12-ti hráčů. Přesto jsme první dvě třetiny měli zápas herně pod kontrolou. Bohužel jsme neproměňovali šance a soupeř tak byl pořád na kontakt. Třetí třetina už byl boj o uhájení vítězství, kdy se nám vinou dalších tří zranění trošku rozpadla hra. Každopádně gratulace celému týmu k prvnímu vítězství, které se vzhledem k okolnostem vůbec nerodilo lehce. Jen tak dál.

Vystudována Fakulta stavební - VUT

V neděli jsme vstoupili zápasem proti Capitals Vídeň do nové sezóny.

Zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou a zaslouženě vyhráli.

'5' - HCM Warriors Brno - SKMB Boskovice z.s. 11:4

Na úvod soutěže k nám na Úvoz přijelo mužstvo SKMB Boskovice složené z hráčů dvou různých ročníků. Věděli jsme dopředu, že mají jednoho velmi šikovného hráče a ten nám hned ze začátku zápasu začal ukazovat své kvality, kdy už ve třetí minutě zápasu dostal svůj tým do vedení. Naštěstí my takto kvalitních hráčů máme hned několik a i přes pár chybějících plejerů jsme dokázali první třetinu remizovat 2:2. Ve druhé třetině jsme přidali další tři branky a soupeř pouze jednu, pořád to ale nebyl tým, který jako trenéři známe. Po druhé třetině, odpočinku v kabině a motivačním proslovu k hráčům jsme opravdu vlétli do třetí třetiny a soupeře jsme rozebrali. Finální výsledek 11:4 mluví za vše. Na závěr si dovolím vyzdvihnout výkon obou našich brankářů, kteří výrazně přispěli k výhře, stejně jako náš kapitán David Liška (v utkání 5+1).

Konečný stav: 11:4

'5' - MBK Vyškov - HCM Warriors Brno B 6:3

Konečný stav: 6:3

Odehráno: 29.3.2024