'JUN' - HC AZ Havířov - HCM Warriors Brno 3:1

Nepodali jsme bojovný a týmový výkon. Věci, které chceme vidět ve hře, tam žádné nebyli, a proto je výsledek jaký je.

Konečný stav: 3:1
Odehráno:
 4.10.2024

'JUN' - HCM Warriors Brno - Valašský hokejový klub 4:5p

Dneska to byl úplně jiný výkon než v pátek. Bojovnost, nasazení, obětavost - díky tomu jsme dokázali držet krok s prvním týmem tabulky. Samozřejmě nějaké detailní chyby tam byly, ale tohle utkání hodnotím velmi pozitivně.

Tel. 736534955

Dneska k nám přijelo dobře organizované mužstvo a my jsme byli zvědaví, jak nás prověří. I vzhledem k tomu, že jsme týden absolvovali ve značně redukovaném počtu, kdy se sestava doplňovala ještě dnes ráno.

První dvě třetiny jsme zvládli velmi dobře, ve hře se objevovaly prvky, které trénujeme a to je nejdůležitější. Ve třetí třetině se to postupně změnilo v takovou bramboračku, nicméně i na power play došlo .-)

Vystudována Fakulta stavební - VUT

Dnes jsme s Kometou dokázali držet krok pouze první třetinu, od druhé třetiny byl na ledě už jen jeden tým a zaslouženě vyhrál.

Konečný stav: 8:0

'6' - HC Scorpions Brno - HCM Warriors Brno 2:38

Bc. Jan Čermák

Trenér

Tel. +420 601 155 355

HCM Warriors Brno předvedli vynikající týmový výkon a naprosto dominovali nad svým soupeřem, HC Scorpions Brno. Skóre se začalo měnit hned v první minutě, kdy Přibyl po asistenci Procházky otevřel skóre na 0:1. Od té doby byl zápas jasně v režii Warriors, kteří první třetinu zakončili s deseti vstřelenými góly a žádným inkasovaným.

Druhá třetina přinesla dva zásahy domácích z hole Nezpěváka, ale Warriors pokračovali v drtivém útoku, vstřelili dalších třináct gólů a zvyšovali svůj náskok. Ve třetí třetině už dominovali naprosto bez odporu a přidali dalších patnáct branek, čímž zpečetili svůj vítězný výkon.

Branky Warriors:

Přibyl (8 gólů, 9 asistencí) – vynikající výkon a jedna z hlavních opor týmu.

Čermák (9 gólů, 6 asistencí) – rovněž klíčový střelec s velkým přínosem pro hru.

Kukharenko (7 gólů, 6 asistencí) – další výrazná postava ofenzivy Warriors.

Procházka, Vlk, Švéda a Osička – další hráči, kteří se bodově výrazně podíleli na drtivém vítězství.

Statistiky zápasu:

Nejlepší hráč zápasu: Přibyl, který byl klíčovým hráčem v ofenzivě HCM Warriors s úctyhodným výkonem 8 gólů a 9 asistencí.

Celkový výkon týmu: Warriors předvedli skvělou kombinaci útočných akcí, rychlého přechodu do útoku a týmové spolupráce, což vedlo k ohromujícímu skóre.

Shrnutí:

HCM Warriors Brno v tomto utkání naprosto deklasovali svého soupeře a ukázali, proč jsou jedním z nejsilnějších týmů v soutěži. HC Scorpions Brno nedokázali odolat jejich tlaku a odcházejí z tohoto zápasu s vysokou porážkou. Warriors jasně míří vysoko, zatímco Scorpions budou muset zapracovat na své obraně a týmové souhře.

Konečný stav: 2:38

'5' - HCM Warriors Brno B - FOSFA HC Lvi Břeclav mládež z.s. 15:0

Trenér

HCM Warriors Brno B předvedli vynikající výkon proti HC Lvi Břeclav mládež z.s. Od začátku zápasu bylo jasné, že Warriors budou diktovat tempo hry. V první třetině se ujali vedení 3:0 a zcela dominovali jak v útoku, tak v obraně. Ve druhé třetině přidali dalších sedm gólů a zlomili jakýkoli pokus Břeclavi o návrat do zápasu. Třetí třetina byla obdobně jednostranná a skončila dalšími pěti góly, což vedlo ke konečnému výsledku 15:0.

Doležel (4 góly, 3 asistence) – výrazný výkon na obou stranách hřiště.

Vlček (4 góly, 5 asistencí) – klíčový hráč zápasu s nejvyšším počtem bodů.

Fical (3 góly, 2 asistence) – další významný útočník, který přidal hattrick.

Maarová, Krejčí, Balík – střelci dalších gólů, kteří se také podíleli na dominantní hře týmu.

Glazerová, Titz, Racek – asistovali u klíčových momentů a přispěli k celkové ofenzivě.

Brankář Warriors J. Černý předvedl skvělý výkon a udržel čisté konto.

Nejlepší hráči zápasu:

Vlček (4 góly, 5 asistencí) – mimořádný výkon jak v útoku, tak v přihrávkách.

Doležel (4 góly, 3 asistence) – excelentní v kombinacích a zakončení.

Fical (3 góly) – důležitý přínos k vysokému skóre.

Shrnutí:

Tým HCM Warriors Brno B naprosto ovládl zápas a zaslouženě si připsal drtivé vítězství 15:0. Výborná týmová spolupráce, ofenzivní dominance a nekompromisní obrana přivedly soupeře z Břeclavi k bezmocnosti. Warriors B tak ukázali svou sílu a míří vysoko v letošní sezóně.