Reporty nejen z těsné prohry našich juniorů proti Kladnu

Další hrací týden je za námi, utkali jsme se např. Valašským klubem, Prostějovem nebo s Kuřimí.

'JUN' - HCM Warriors Brno - Rytíři Kladno 3:5

Aleš Heinrich

Asistent trenéra

Tel. 603 904 654

Utkání se mi hodnotí velmi těžce, byl to vyrovnaný zápas. Sahali jsme po bodech s týmem, který ještě neprohrál. Když jsme mohli odskočit dvěma samostatnými úniky, tak jsme bohužel šance neproměnili. Naopak se objevily individuální chyby, které nejsou přípustné, a tak jsme neuhráli ani bod.

Teď nás v pátek čeká první derby sezony na technice, tak musíme prohru hodit za hlavu a už se připravovat na další utkání.

Konečný stav: 3:5
Odehráno:
 11.10.2024

'9' - HCM Warriors Brno - Valašský hokejový klub 8:2

Petr Hubáček

Trenér

Poctivý výkon založený na dobrém bruslení, pohybu a kombinaci. Odpor soupeře zlomily 3 góly během 4 minut v druhé polovině první třetiny. Vysoké tempo a snaha o rychlý hokej po celých 60 minut.

Konečný stav: 8:2

Odehráno: 12.10.2024

'9' - Berani Zlín - HCM Warriors Brno 6:3

Trenér

Utkání proti soupeři, který si zakládá na "dospělé" organizaci hry podpořené vysokými, silovými hokejisty. Díky tomuto měl výhodu, což se ukázalo především v posledních 12 metrech obranného pásma, kde byl soupeř důraznější a silnější. I přes prohru solidní výkon a snaha o vyrovnání do poslední minuty, což je důležitý prvek charakteru hráčů.

'5' - HCM Warriors Brno - HC Scorpions Brno 16:1

V prvním malém brněnském derby k nám přijeli Škorpióni. Hned ze začátku utkání bylo ale jasné, kdo bude určovat průběh. Již po první třetině jsme vedli 5:0, ve druhé třetině jsme přidali dalších 6 branek a díky tomu jsme nedali soupeři šanci zvrátit průběh utkání. Ve třetí třetině jsme po krásných týmových akcích přidali ještě 5 branek a s konečným výsledkem 16:1, jsme si užili vítězné oslavy. Dovolím si vyzdvihnout výkon brankáře soupeře, který opravdu pochytal spoustu našich vyložených šancí

Konečný stav: 16:1