V rámci projektu Pojď hrát hokej jsme i v letošní sezóně uspořádali v našem klubu náborovou akci v rámci Týdne hokeje. První akce této sezóny přilákala na náš zimní stadion na Úvoze více než dvě desítky malých zájemců, kteří si chtěli vyzkoušet, tu snad nejúžasnější kolektivní hru na světě – lední hokej.

Rodiče spolu s dětmi zažily během dvou hodin pestře nabitý program, plný her, zábavy i zajímavých informací o hokeji a našem klubu. Po registraci u vstupu do haly, kde děti od našich trenérů dostaly pěkné dárky, se šlo na led! Trenéři a jejich pomocníci se ujali dětí a těm nejmenším pomohli s obouváním bruslí. Během toho, co se děti přezouvali, rodiče spolu s trenérem Filipem Sabolem zamířili do naší denní místnosti pro hráče, kde obdrželi informace nejen o našem hokejovém klubu HCM Warriors Brno, ale také o Českém hokeji a jím pořádaných akcích.

Následovala hlavní část programu na ledové ploše. Tam si děti spolu s trenéry užily spoustu zábavy a radosti. Kromě našich mládežnických trenérů dohlížely na malé hráče i krasobruslařky, které jim asistovaly při jejich prvních krůčcích na ledě. Připravili jsme si program plný zábavných her - šlo nám hlavně o to, aby si děti především hrály a odnesly si nový zajímavý zážitek. Po tréninku na ledě jsme se přesunuli na trénink do tělocvičny Základní školy Úvoz 55, která s našim stadionem sousedí a dlouhodobě spolupracuje. Na suchém tréninku si děti opět hrály a vyzkoušely si další nové dovednosti.

Na dnešní akci se nám nakonec zaregistrovalo 22 nováčků. Jsme moc rádi, že i v dnešní době plné mobilů a tabletů vedou rodiče své děti stále ke sportu. Doufáme, že nám tyto akce přivedou k hokeji další ratolesti, které nás budou jednou reprezentovat nebo třeba jen za pár let přihlásí své děti opět na hokej.

Mrzí Vás, že jste se na akci nemohli přijít podívat? NEVADÍ!

Nábor je otevřený po celou sezónu - stačí se přijít podívat a případně domluvit kdykoliv na trénink naší přípravky - v pondělí 16:30 až 17:30, ve středu od 16:15 do 17:15 a nebo v sobotu ráno do 7:45 do 8:45.

Více o náboru v našem klubu se dozvíte zde: https://www.hcmwarriorbrno.cz/nabor-deti-pridejte-se-k-nam/t1369